قوانين و مقررات رزرو اينترنتي در سامانه رزرواسيون آنلاين هتل هاي ايران - سراها

ايجاد مزاحمت و ايجاد اختلال در روند اجرايي شبكه رزرو سایت سراها

كساني كه به هر شكل در شبكه ايجاد مزاحمت نمايند ، از قبيل ايجاد رزروهاي موقت پي در پي يا تماسهاي تلفني و ... ، با هماهنگي قبلي صورت گرفته با سازمان گردشگری و قوه ي محترم قضاييه بخش جرائم اينترنتي ، برخورد جدي صورت خواهد گرفت.

صحت و سقم اطلاعات درج شده هتل ها در سایت سراها

مسئوليت تمام اطلاعات و مشخصاتي كه در مورد هتلها در سايت مشاهده مي گردد ، اعم از قيمت اتاقها ، روش محاسبه ي عوارض و حق سرويس ، صبحانه براي اتاقها ، استخر و سونا ، ترانسفر از فرودگاه و راه آهن و تمامي امكانات و تجهيزاتي كه نام برده شده است بعهده ي هتل مي باشد ، زيرا اين اطلاعات عيناً از هتلها اخذ گرديده و بر روي شبكه قرارداده شده است ، مسافريني كه كوچكترين شك و ترديدي در خصوص اطلاعات ذكر شده دارند ، بايد قبل از تصميم گيري در خصوص رزرو ، با هتل مستقيماً تماس گرفته و موارد را مطرح نموده و سپس تصميم گيري نمايند. با توجه به اينكه اين شبكه اجازه ارائه تلفن هتلها را به افراد ندارد ، مسافرين بايد خود از طريق مبادي كه به همين منظور ايجاد گرديده اند مانند اطلاعات تلفن 118 شماره ي هتل مورد نظر خود را تهيه نمايند.

قوانين رزرو

كليه ي رزروهايي كه بطور خودكار تا انتها بصورت اينترنتي انجام شده و يا آنهايي كه در مرحله ي نهايي با مجوز و تاييديه ي نهايي مركز ، نهايي مي گردند با مسئوليت اين مركز تعيين جا و نهايي گرديده اند ،لذا در مواردي نادر، احتمال لغو رزرو تنها چند ساعت پس از انجام رزرو اينترنتي بدلايلي از قبيل:اشتباهات هتل ، مشاهده خرابي و مشكلات در اتاق رزرو شده ، دلايل امنيتي در هتل بدليل همزماني رزرو با ورود افراد بلند پايه و يا اشتباهات كارمندان مركز و يا كارمندان رزرواسيون هتل وجود خواهد داشت ، كه در اين مواقع سعي مي گردد هتل ديگري در همان زمان براي مسافر تهيه شود و يا در صورت عدم امكان ، وجه به مسافراسترداد گردد .

قوانين لغو رزرو

ميهمان به هر دليلي ممكن است از سفر خود منصرف شود ، در اين صورت درخواست لغو خود را از طريق اينترنت در بخش پيگيري رزرواعلام مي نمايد ، و در اين مرحله زمان ثبت درخواست لغو نگهداري ميشود ، در صورتي كه تا قبل از 24 ساعت قبل از زمان رزرو اين درخواست انجام پذيريد ، در مواردي بدون جريمه هتل وجه مسافر با كسر10%بابت كارمزد خدمات از وجه پرداختي كسر ميگردد و مابقي به مسافر به همان طريقي كه وجه را در اختيار مركز قرارداده است باز گردانيده ميشود . همچنين لازم به ذكر است متاسفانه با توجه به اينكه تا اين لحظه بسياري از هتلهاي ايران تحت قانون يكساني عمل نمي نمايند و هركدام قانون مربوط به خود را داشته و بازهم متاسفانه قانون ايشان نيز هر از چند گاه تغيير ميبابد ، پس از دريافت درخواست لغو رزرو از طرف مسافر ، قانون هتل استعلام شده و بر طبق اين قانون ، مبلغ جريمه بعلاوه 10% كارمزد خدمات بانكي از مبالغ دريافتي از هر ميهمان كسر گرديده و مابقي به ميهمان بازمي گردد ، لذاميهمان ميتواند قبل از سفر در صورت احتمال لغو از خود هتل ، قانون مربوطه را استعلام نموده و سپس جهت رزرو آن هتل تصميم گيري نمايد .

ورود به شهر و اقامت در هتل مربوطه

اين مركز هيچگونه مسئوليتي در قبال كليه مواردي كه در زمان ورود مسافر به شهر مورد نظر وجود دارد ، اعم از استقبال در فرودگاه و راه آهن ، كيفيت اتاق ، كيفيت غذا و خدمات هتل و غيره را ندارد ، ليكن در نظرسنجي هايي كه از مسافرين پس از سفر ايشان بعمل خواهد آمد ، موارد از مسافرين اخذ گرديده و در صورت مشاهده مشكلات ، تمامي آنها به دفتراتحاديه ي هتلداران شهر مربوطه منعكس خواهد شد. و در صورت کثرت مشکلات اطلاعات هتل از شبكه سراها حذف خواهد گشت . و در پايان اين شبكه با آرزوي سفري خوش براي تمامي ميهمانان عزيز تقاضا دارد كه تمامي پيشنهادات و انتقادات سازنده ي خود را در جهت ارتقاي هر چه بيشتر خدمات اين شبكه در زمينه ي گردشگري به ايميل شبكه و يا به صورت تلفني با واحد پشتيباني در ميان بگذارند .

 
Design by Partai Co . © 2011 | WWW.SARAHA.IR

كارت هاي شتاب داراي قابليت پرداخت آنلاين اينترنتي